Cenkweb.com 2010 yılından beri web-tasarımı, web-site kurulumu, internet reklamcılığı, arama motoru optimizasyonu, sunucu barındırma ve web danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Firmamız Ankara Çankaya merkezli olup, Türkiye'nin her bir iline hizmet sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı uygulamaları ile her geçen gün müşteri yelpazesini genişleten ve büyüyen referans listesini büyütmektedir. Kurulumunu gerçekleştirdiğimiz tüm yapılar modern yazılım standartlara tamamen uygun şekilde yazılmaktadır. Mobil uyumluluk esasında tüm cihazlarda tam uyumlu açılan web-siteleri ortaya çıkarılmaktadır.


E-Ticaret yazılımları ile ürün satışı gerçekleştirmek isteyen yatırımcılar ve tacirler için kaliteli ve modern çizgilere sahip e-ticaret çözümlerimiz bulunmaktadır. Örnek sunumlar için referanslar sayfamızdan uygulamalarımıza göz atabilirsiniz.


Cenkweb.com'dan aldığınız hizmetler dahilinde her zaman destek alabilir ve web-sitenizi kesintisiz olarak Cenkweb sunucularında barındırabilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda Cenkweb'den alacağınız ek hizmetler ile internet sitenizin anlık takibi, düzenlenmesi ve geliştirilmesi tamamen bizlerin kontrolünde ve hizmetleri dahilindedir.

Cenkweb

Firma Yaşı: 12

Firma Merkezi: Çankaya, ANKARA

Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cumartesi * 09:00 - 18:30

Müşteri Memnuniyeti: %100

Çalışan Sayısı: 1-10

Referans Sayısı: 462