Ankara E-Ticaret Yazılımı Firması

E-ticaret yazılımı, tüm çevrimiçi mağaza süreçlerini yönlendiren, sahiplerin envanteri yönetmesine, ürünleri eklemesine veya kaldırmasına, ödemeleri işlemesine, vergileri hesaplamasına ve emirleri yerine getirmesine yardımcı olan bir araçtır. Bir perakende sitesini çalıştırmak için gereken her şeyi sunar, çevrimiçi mağaza yönetimini etkili bir şekilde basitleştirir.

E-ticaret yazılımı, insanların teknik olmayan arka planlarının tüm bir e ticaret operasyonunu denetlemesine olanak tanıyan kullanıcı dostu bir arayüz üzerinde karmaşık süreçleri basitleştirir. E-ticaret yazılımları online iş akışınızı ve potansiyel müşteri sayınızı arttırır.Ne Yapıyoruz?

Ankara E-ticaret yazılımı üzerine deneyimleri olan firmamızın amacı online bir mağaza çalıştırmak için gereken her şeyi siteye eksiksiz bir biçimde yerleştirmektir. Platformun kendisi her görevi yerine getirmezken, önde gelen sağlayıcılarla yapılan entegrasyonlar, farklı hizmetler arasında kuyruk atlama olmadan bir işi sorunsuz bir şekilde yürütmeyi mümkün kılar. Muhasebe yazılımı, ERP, 3PL, sosyal medya, Facebook, Twitter ve Pinterest gibi ve çok daha fazlası Ankara e -ticaret yazılımı firmamız sayesinde birbirine bağlanabilir, böylece veri paylaşımı manuel olmaz. Aynı zamanda Ankara e-ticaret yazılımı deniline akla ilk gelen isimlerden biri olan şirketimiz CRM, CMS, ERP, ödeme ağ geçitleri, e-posta pazarlama araçları, muhasebe yazılımı, yerine getirilmesi gereken hizmetler ve sosyal medya ağları gibi diğer platformlar ve hizmetler ile entegre sistemler oluşturabilir.

E-Mail: iletisim@cenkweb.com
Tel:
Bilgi alma formu göndermek için lütfen tıklayınız